Доцент Ірина Бріжата здійснила візит до Німеччинини

22-23 травня 2024 року проходило стажування команди навчально-наукових працівників Сумського державного університету в рамках проєкту ServU “Service learning in higher education for Ukraine’s recovery”, що реалізується у межах програми Erasmus+ в Католицькому університеті м. Айхштет (Німеччина). В цьому стажуванні приймали участь і представники навчально-наукового медичного інституту, зокрема, й кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини – доцент Ірина БРІЖАТА.

Учасниками проєкту були: Сумський державний університет, Національний університет “Дніпровська політехніка”, Український католицький університет, Університет ЛУМСА (LUMSA University), Левенський католицький університет ( KU LEUVEN ).

Тренінгова програма  «Педагогіка навчання для розвитку суспільства в умовах війни та шляхи відновлення»  тривала  2 дні і була присвячена сучасним підходам у  навчанні. Особлива вдячність за гостинність та можливість активної участі у воркшопах KU Eichstätt-Ingolstadt.