До 25-річчя медичного інституту відбулася міжнародна конференція

17-19 жовтня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Здоров’я людини: теорія і практика», присвячена 25-річчю Медичного інституту Сумського державного університету. У цій події брали участь понад 300 науковців з Польщі, Білорусі, Казахстану, Росії та України.

Яскравою подією на конференції була лекція професора Варшавського університету та члена Комітета Громадського здоров’я Польської Академії Наук Andrzej Mariusz Fal «Public health – what do we need and what we can afford (Громадське здоров’я – що нам потрібно і що ми можемо собі дозволити)».

На чотирьох секціях конференції, а саме – Медико-біологічні аспекти відновлення, збереження, зміцнення і формування здоров’я людини; Освітні аспекти збереження, зміцнення, формування і відновлення здоров’я людини; Профілактика інфекційних та неінфекційних захворювань; Профілактика асоціальної поведінки; Громадське здоров’я, обговорювалися актуальні питання відновлення, збереження, зміцнення, формування здоров’я людини.

У рамках конференції для студентської молоді було проведено два майстер-класи: Гуніної Лариси Михайлівни, доктора біологічних наук, професора, завідувача лабораторії стимуляції працездатності та адаптаційних реакцій у спорті вищих досягнень Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України «Гематологічний гомеостаз у спортсменів при фізичних навантаженнях» та Харченко Галини Дмитрівни, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Київського університету імені Бориса Грінченка «Динамічна електростимуляція при міофасціальному больовому синдромі».

Співорганізаторами конференції виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Представництво Польської Академії Наук у Києві. За фінансовою допомогою Представництва Польської Академії Наук у Києві (директор Г.Собчук) видано матеріали конференції. Інформаційний партнер конференції – польське видавництво ALUNA (Wydawnictwo ALUNA).