Професор Юрій Атаман взяв участь в програмі академічної мобільності Еразмус + КА171 в Люблінському технологічному університеті

Протягом останнього тижня травня в Люблінському технологічному університеті (Польща) проходив міжнародний тиждень академічної мобільності, в якому взяв участь завідувач кафедри ФТЕСМ, професор Юрій Атаман.

Програмою було передбачено викладання лекцій, участь у відкритих заняттях, тренуваннях спортсменів тощо.  Оскільки тематика заходу була спортивною, проводилися дружні зустрічі учасників програми під час гри у футбол, волейбол, брідж.

Викладачами ун-ту Любліна були продемонстровані сучасні наукові лабораторії, які виконують замовлення від спортсменів, зокрема авіамодельного та мото спорту.  На загальну думку учасників такі заходи допомагають обмінювати найкращими наробками вузів різних країн, а також підвищувати кваліфікацію відповідно вимог часу.