День відкритих дверей 2021 на кафедрі фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини

20 березня 2021 року в Сумському державному університеті відбувся «День відкритих дверей». До медичного інституту завітали абітурієнти та їх батьки. На загальних зборах майбутніх студентів ознайомили з умовами вступу у 2021 році; розповіли про особливості навчання в МІ, перебування на навчальних базах, проживання в гуртожитках, участі в наукових, культурно-мистецьких і соціальних закладах. Потім абітурієнтам було запропоновано ознайомитися з особливостями навчання на різних спеціальностях і ознайомитися із навчальними базами Медичного інституту.

До кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини завітали випускники старших класів і медичних коледжів. Для них була організована екскурсія Університетською клінікою. Абітурієнти та їх батьки побачили навчально-дослідні лабораторії фізичної реабілітації, створені за підтримки грантової програми Європейського Союзу Еразмус+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)», ознайомилися з навчальною базою, поспілкуватися з завідувачем кафедри Єжовою О.О. і викладачами. У дружній бесіді майбутні студенти отримали відповіді на актуальні питання щодо особливостей професії фізичного терапевта та ерготерапевта, важливості опановування сучасними практичними навичками для роботи у лікувально-профілактичних закладах, санаторіях, а також у державних і недержавних підприємствах, закладах і організаціях, що мають лікувально-оздоровчий напрям діяльності.

Сподіваємося на зустріч у вересні 2021 року на навчальних заняттях!