Досвід реалізації проєкту Еразмус+ представлено на міжнародній науково-практичній конференції

На базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка 20 травня 2021 року відбулася ХІ міжнародна науково-практична конференція «Реалізація здорового способу життя – сучасні підходи» у режимі онлайн. На пленарному засіданні з доповіддю «Європейський досвід підготовки фізичних терапевтів: впровадження нових магістерських програм з фізичної терапії в Україні» виступила завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини, доктор педагогічних наук, професор Ольга Олександрівна Єжова. У доповіді були зазначені шляхи реалізації завдань міжнародного проєкту «Інноваційна реабілітаційна освіта в Україні ‒ впровадження нових магістерських програм (REHAB)». Окремо Ольга Олександрівна зупинилася на здобутках і викликах проєкту. Особливу зацікавленість аудиторії викликали результати щодо розроблення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія», зокрема, навчальний посібник з доповненою реальністю «Терапевтичні вправи».

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained there in»