Робота у міжнародному проєкті Еразмус+ триває

Протягом січня-лютого 2021 року відбулася низка робочих нарад за участю українських партнерів у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ “«Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine 2018-2021» REHAB. Обговорювалися питання організації і проведення кваліфікаційного іспиту КРОК, практичної частини випускового іспиту за технологіями ОСКІ, методичного забезпечення навчальних дисциплін тощо.
Наша кафедра активно готується до підсумкової атестації майбутніх бакалаврів. Розроблено Положення про ОСКІ, методичне забезпечення кожної станції для практичної частини кваліфікаційного іспиту. Студенти постійно тренують свої практичні навички у лабораторіях, що обладнані за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу.
Студентам бажаємо успіху на підсумковій атестації, а викладачам — плідної роботи!
«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein».