ХІІ студентська наукова конференція «Перший крок у науку»

У п’ятницю 19.03.2021 у Сумському державному університеті відбулася ХІІ студентська наукова конференція «Перший крок у науку». У сучасних умовах карантину, на жаль, в режимі онлайн. Приємно зазначити, що кількість публікаційних робіт та учасників, бажаючих представити свої наукові здобутки українською та англійською мовами, з кожним роком зростає.

Уже традиційно у цьогорічному науковому заході взяли участь і студенти нашої спеціальності, які зробили доповіді на засіданні секції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної медицини».

Приємно зазначити, що кафедру фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Медичного інституту СумДУ представила багаточисельна команда:

студенти першого курсу – Пилипенко Дарина, Черевична Анна, Сергієнко Катерина, Деміхов Андрій, Завора Дарина;

студенти другого курсу – Маляренко Христина, Колодяжна Анна;

студенти третього курсу – Самодай Ангеліна, Савченко Кароліна, Панасенко Інна, Коломієць Юлія, Чала Євгенія, Денищенко Ірина, Вербило Богдан;

студент четвертого курсу – Осадчий Артем.

Слід зазначити, що науковою роботою наших студентів керували не лише викладачі нашої кафедри (Єжова О.О, Ситник О.А., Степаненко О.С., Буйвало В.П.), а й викладачі з інших кафедр медичного інституту (Руденко Т.М.) та інших факультетів (Ляшенко І.В., Ніколенко В.В.), а також представники роботодавців: лікар-невропатолог КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради – Краснюков А.А.

Вітаємо наших переможців та їх наукових керівників:

Постерна cекція:

1 місце – KINESIOTAPING – Cherevychna A.P. (English language advisor: Liashenko I.V)

Секція українською мовою:

2 місце – КОНТРОЛЬ СТАНУ ІНСУЛЬТНОГО ПАЦІЄНТА ПІСЛЯ ТРОМБОЛІТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ЗА ШКАЛОЮ ГЛАЗГО – Маляренко Х.Є. (наукові керівники: Буйвало В.П., Краснюков А.А.)

Молодці! Так тримати! Бажаємо подальших наукових звершень!