Воркшоп «Реабілітація при раку молочної залози» (breast cancer rehabilitation)

У рамках проєкту Європейського Союзу ERASMUS+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні» (Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine) 26 травня 2021 р. відбувся воркшоп «Реабілітація при раку молочної залози», організований Університетом прикладних наук Сатакунта (Фінляндія). Спікером воркшопу була Енн Керкі (Anne Kärki), яка провела лекції: «Орієнтація на лікування раку молочної залози — що повинен знати фізіотерапевт і чому?», «Фізіотерапія після операції раку молочної залози та під час хіміотерапії й променевої терапії», «Терапевтичні вправи та інші способи лікування», «Типові порушення, обмеження активності та обмеження участі серед реабілітованих з раком молочної залози», «Настанови щодо профілактики та лікування лімфедеми».

У заході взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Сумського державного університету та студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», що навчаються на освітній програмі «Фізична терапія»: Коломієць Юлія, Пилипенко Дарина, Линник Артем, Янкова Ірина, Мірошніченко Валерія, Андрієнко Людмила, Пірогова Анастасія, Цирулик Катерина, Осадчая Аліна, Колодяжна Анна, Жарик Лада, Маляренко Кристина, Гостєв Олег, Коваленко Ярослав, Кривошей Катерина.

Слід зазначити високий рівень організації воркшопу, його актуальність та науковість. Енн Керкі провела усі лекції на високому методичному рівні, були застосовані інтерактивні методи та надані відповіді на різні запитання.

Усі учасники воркшопу вдячні Університету прикладних наук Сатакунта та особисто Енн Керкі за можливість долучитися до освітнього процесу у Фінляндії.

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained there in»