Вручення сертифікатів студентам-учасникам онлайн семінару «Фізична терапія в геріатрії та при неінфекційних захворюваннях»

Студенти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» 21 квітня 2021 року брали активну участь в онлайн семінарі «Фізична терапія в геріатрії та при неінфекційних захворюваннях», який був організований партнерами проєкту Європейського Союзу Еразмус+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)» Латвійською академією спортивної педагогіки (LASE) та Європейською федерацією адаптивної фізичної активності (EUFAP).

Спікерами семінару були представлені актуальні доповіді:

• «Цукровий діабет та фізичні вправи: фізична терапія осіб геронтологічного віку з діабетом 2 типу» Айя Клавіна (LASE);
  • «Функціональна самооцінка та моніторинг серед старшого населення» Квок Нг (EUFAP);
  • «Програми фізичної активності для людей похилого віку з неінфекційними захворюваннями: група і підходи на базі громади» Елейн Тоомі (EUFAPA);
  • «Геріатричні синдроми. Синдром недоїдання» Світлана Гаврелюк (НУФВСУ).

Усі студенти-учасники семінару отримали  сертифікати, які були вручені на загальних зборах навчальних груп спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Серед учасників онлайн семінару відзначилися студенти: Пилипенко Дарина, Горбачевський Артур, Сергієнко Катерина, Черевична Анна, Колодяжна Анна, Коваленко Ярослав, Гостєв Олег, Жарік Лада, Линник Артем, Лап-Данилевська Інна, Панасенко Інна, Денищенко Ірина, Самодай Аделіна, Коломієць Юлія. Бажаємо їм подальшого розвитку, нових злетів і значних успіхів в опановуванні професійними знаннями та навичками!

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained there in»