ГАРАНТИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ КАФЕДР ЛЬВІВСЬКИХ ВУЗІВ

Спілкування представників професійної спільноти викладачів-реабілітологів дозволяє здійснювати обмін досвідом, налагоджувати співпрацю та дізнаватися думку стосовно різних аспектів викладання освітніх програм. Кафедра ФТЕСМ приділяє значну увагу контактам з представниками ЗВО,які беруть участь у підготовці фахівців спеціальності 227.

Зокрема, у червні 2023 року гаранти спеціальності 227 Терапія і реабілітація І (бакалаврського) і ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Войтенко В.Л. і Ситник О.А. відвідали кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського і Українського католицького університету.

В рамках візиту відбувся обмін досвідом щодо особливостей впровадження нововведень, викликаних сьогоденням, в навчальний процес здобувачів вищої освіти. Ціж Любов Михайлівна, ВО завідувача кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК ім. Івана Боберського і Рокошевська Віра Вікторівна завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії УКУ розповіли про специфіку організації навчання з урахуванням сучасних умов.