КАФЕДРА НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З П’ЯТОЮ СУМСЬКОЮ КЛІНІЧНОЮ ЛІКАРНЕЮ

Урочисте відкриття додаткових площ реабілітаційного відділення “Слобожанщина” пройшло за участі Сумського міського голови,  народного депутата Ігоря Васильєва, керівництва медичною галуззю міста та представників кафедри ФТЕСМ професорів Юрія Атамана та Ольги Єжової. Відтепер студенти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія/Терапія та реабілітація отримали чудову нагоду проходити клінічну практику на базі однієї з найбільших лікарень міста. Досвідчений кадровий склад та сучасна матеріально-технічна база дозволяють повноцінно здійснювати супервізію із розрахунку 4-6 студентів на одного клінічного супервізора. До послуг студентів обладнання для повноцінної кінезотерапії різних груп мобільності, прилади сучасної апаратної фізичної терапії, акватерапії та теплолікування, зручні та затишні кімнати для роботи мультидисциплінарної команди, відпочинку персоналу та пацієнтів.

Під час зустрічі з директором КНП СМР “П’ята сумська клінічна лікарня” В’ячеславом Петренком викладачам кафедри було презентовано власну монографію “Введення у фізичну терапію та реабілітаційну медицину”. Викладачі кафедри виказали зацікавленість у співпраці, перш за все, у аспекті проходження практики нашими студентами, перспективними напрямками також вбачається впровадження у лікувально-реабілітаційний процес доказових інноваційних методик. На загальну думку учасників зібрання така співпраця буде корисною та ефективною.