Навчальний посібник для майбутніх фізичних терапевтів вийшов з друку

Навчальний посібник «Терапевтичні вправи» авторського колективу Сумського державного університету (Ольга Єжова, Ольга Ситник) та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Катерина Тимрук-Скоропад, Любов Ціж) вийшов з друку! Особливістю навчального посібника є доповнена реальність, яку створювали Юрій Зубань із колегами (навчально-дослідницька лабораторія віртуальної та доповненої реальності «Ulab» (https://ulab.sumdu.edu.ua) організаційно-методичного центру технологій електронного навчання Сумського державного університету). Сподіваємося, що студенти гідно оцінять новий навчальний посібник і успішно набудуть нові знання та практичні навички.

Друк посібника «Терапевтичні вправи» здійснено за кошти грантової програми ЄС Еразмус+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)». Тираж посібника розподілено безкоштовно між вітчизняними закладами вищої освіти як партнерами проєкту, так і закладами, де навчаються майбутні фізичні терапевти та ерготерапевти. Частина тиражу подарована фізичним терапевтам, які працюють у закладах охорони здоров’я, реабілітаційних центрах.

Навчальний посібник з доповненою реальністю «Терапевтичні вправи» сприятиме підвищенню якості навчання і кращому формуванню практичних навичок у студентів.

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»