Вебінар у рамках проєкту ERASMUS+ «Фізична терапія при пошкодженнях спинного мозку»

У рамках проєкту Європейського Союзу ERASMUS+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні» (Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine) 21 грудня 2021 р. відбувся останній вебінар цього року «Фізична терапія при пошкодженнях спинного мозку», організований Литовським університетом спорту (Литва, м.Каунас). Вебінар складався з двох частин, спікерами яких були Aušrinė Packevičiūtė та Agnė Čekanauskaitė – Krušnauskienė. У заході взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Сумського державного університету та студенти спеціальностей «Фізична терапія, ерготерапія» та «Медицина». Вебінар містив сучасну і актуальну інформацію щодо стану реабілітації осіб з пошкодженнями спинного мозку. Ми вдячні Литовському університету спорту за високий рівень організації вебінару і сподіваємося на подальшу співпрацю.

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained there in»