Вітаємо викладачів кафедри – переможців конкурсу: «Кращий викладач очима студентів»

Підводячи підсумки 2021 року, приємно відзначити наших викладачів кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини: Білоус Вікторію Валеріївну, Грибініченко Аллу Миколаївну, Бабенко Яну Анатоліївну, Бріжату Ірину Анатоліївну, Ситник Ольгу Андріївну, Шевець Валентину Петрівну.

За результатами анкетування здобувачів вищої освіти Сумського державного університету щодо оцінювання якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін вони стали переможцями і нагороджені грамотами Сумського державного університету. БАБЕНКО Яна Анатоліївна – вже другий рік поспіль є переможцем конкурсу «КРАЩИЙ ВИКЛАДАЧ ОЧИМА СТУДЕНТІВ»!

Вітаємо усіх Вас та бажаємо подальшого професійного успіху!