Викладачі кафедри Шевець В.П. та Войтенко В.Л. взяли участь у всеуніверситетському Дні відкритих дверей

17 грудня в Конгрес-центрі СумДУ відбувся профорієнтаційний захід університетського рівня – День відкритих дверей, на якому були представлені спеціальності різних підрозділів закладу. Зокрема, важливе місце було виділено для нашої  спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія. Кафедру представляли викладачі Валентина Шевець та Валентина Войтенко, представник студентства Надія Грінченко.

Стійка спеціальності користувалася чималим інтересом, майбутні абітурієнти цікавилися перспективами навчання, розвитку спеціальності, ситуацією, що складається на ринку праці та питаннями майбутніх трендів у цьому аспекті, можливостями випускової кафедри по кадровому, матеріально-технічному та інформаційному забезпеченню.

Сумський державний університет – лідер науки і освіти не тільки у регіоні, але і у державі взагалі, що підтверджується рейтингами QS, Webometrics, Green Metrics та іншими, що дозволяє здобувачам користуватися перевагами закладу: до послуг студентів більше 40 спортивних споруд, практично з усіма клініками міста налагоджена співпраця, є можливість проходження практики в закладах-лідерах надання санаторно-курортної допомоги:  Миргородкурорті та Моршинкурорті, студенти-фізичні терапевти включаються до складу комплексних наукових груп національних збірних команд України, мають можливість стажуватися в провідних університетах Європи в рамках програм обміну Еразмус+.

В рамках заходу було проведено тренінг з кінезотейпування, були продемонстровані шляхи використання інвентарю для фітнесу, надані консультації всім бажаючим. На загальну думку учасників такі заходи дозволяють наблизитися до вибору напряму подальшого навчання, отримати конкретні відповіді на проблемні питання.