В КОНГРЕС-ЦЕНТРІ СУМДУ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРАМ

Традиційно наприкінці червня наші студенти-випускники на урочистій і хвилюючій церемонії отримують дипломи. Нажаль останні роки проведення святкового заходу було проблематичним, проте, навіть 2022 року, такий захід проводився, переважна більшість студентів тоді змогла дістатися міста. Обов’язковою складовою всіх очних заходів, що проводяться в СумДУ, є дотримання необхідних заходів безпеки, наявність достатньо просторого та безпечного укриття у місці проведення.

Цього року 35 випускників-бакалаврів отримали дипломи, більшість з них показали добрі та відмінні знання на єдиному державному кваліфікаційному іспиті. 15-ти бакалаврам були вручені подяки за активну участь в студентському житті, науковій та організаційній роботі. На вручення дипломів завітав директор медичного інституту Андрій Лобода, який зазначив виключну важливість підготовки спеціалістів-реабілітологів в цей визначальний для держави час. Вчорашні студенти отримали цінні поради від представників випускової кафедри та деканату медінституту. У свою чергу випускники подякували за вкладені знання, досвід, можливість отримати необхідні компетентності та практичну підготовку. Неофіційна частина зустрічі була присвячена спогадам і обговоренню майбутнього новоспечених фахівців-реабілітологів, переважна більшість випускників висловили бажання продовжити навчання в магістратурі.