На початку вересня відбулася традиційна зустріч магістрів першого курсу (м-301 і м-302) з керівником робочої проектної групи (гарантом освітньо-професійної програми «Фізична терапія») Ситник Ольгою. В зустрічі також взяли участь учасники програми Еразмус+ КА107 Анна Статкевич (випускник бакалаврату 2023 року) та Дар’я Шипова (студентка-бакалавр 3-го курсу), в рамках якої студентки взяли участь в 3-місячному стажуванні в Тренчинському університеті ім. О. Дубчека (Словаччина) . На якій було піднято ряд питань, які стосувалися організації навчального процесу, змісту освітньо-професійної програми, поясненню прав й обов’язків учасників освітнього процесу. Особливу увагу гарант приділила питанню щодо можливості здобувачів брати активну участь у покращенні та вдосконалені освітньої програми шляхом внесення пропозицій.

Мова йшла також про залучення здобувачів до наукової роботи, доєднання до науково-дослідної роботи кафедри. Гарант окреслила можливості реалізації індивідуальної траєкторії навчання, за рахунок як вибіркових компонентів, так і академічної мобільності з переліком можливих програм для реалізації міжнародного та національного обміну.

Зустріч пройшла досить активно та плідно. Бажаємо нашим магістрантам цікавого, продуктивного студентського життя, максимальної реалізації і професійного зростання.