28 вересня відбулася профорієнтаційна он-лайн зустріч зі старшокласниками Комунального закладу Сумської обласної ради “Обласний ліцей спортивного профілю “Барса”.

Дружня зустріч була організована Ларисою Добродумовою вчителем-новатором цього ліцею. На зустріч були запрошені Мерзляков Ю.С. – директор департаменту доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи, Король С.А. – доцент кафедри фізичного виховання і спорту, Ситник О.А. – доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини, гарант освітньо-професійної програми магістрів 227.01 Фізична терапія.

Абітурієнти і їх батьки були ознайомлені з напрямками навчання і перспективами працевлаштування випускників спеціальності 017 Фізична культура і спорт, 227.01. Терапія та реабілітація та іншими спеціальностями СумДУ. Вони отримали важливу інформацію щодо перспектив і переваг бути спортсменом-студентом в нашому університеті – поєднання спортивного вдосконалення, навчання, лікування, реабілітації і позанавчальної діяльності.