Студенти провели культурно-масовий захід до Дня студентського спорт

Фізична активність-природна потреба нашого організму, запорука гарного самопочуття і відмінного здоров’я! Студенти спеціальності 227 Терапія і реабілітація ННМІ СумДУ долучилися до заходів з нагоди Дня студентського спорту і продемонстрували неймовірний позитивний запал енергії і емоцій!

Захід відбувся у чудовому парку біля корпусу Університетська Клініка.

Доценти кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Бріжата І.А. і Ситник О.А. допомогли в організації цього чудового заходу. Слід окремо відзначити студенток 1 курсу ФР-302 Кушнарову Вероніку, Подоляку Софію, Нікітенко Софію, які змогли своїм прикладом  і завзятістю активізувати всіх бажаючих до “Руханки”.
Викладачі кафедри “Фізична терапія, ерготерапія та спортивна медицина” дякують студентському активу за чудову організацію і гарний настрій!!!