Вітаємо випуск 2021 бакалаврів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини вітає студентів 4 курсу з урочистою подією – 2 липня 2021 року вони отримали «білет» у професійне життя – диплом бакалавра спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»!

Викладачі кафедри вдячні Вам за те, що місцем свого професійного і духовного становлення Ви обрали саме Медичний інститут і спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія». Ваш внесок – це наполегливе навчання, це плідна студентська наукова робота, активна участь у творчому культурному житті університету, студентське самоврядування, волонтерська робота і багато-багато справ та вчинків, які додалися до скарбниці здобутків нашої кафедри.

З урочистою промовою виступили БРІЖАТИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – проректор з науково-педагогiчної роботи, ЛОБОДА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – директор Медичного інституту, ЄЖОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА – завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини та викладачі кафедри.

Почесними грамотами були нагороджені студенти в наступних номінаціях:

• за активну громадську позицію та сумлінне виконання обов’язків старости групи: Сисенко Анастасія, Сема Анна, Кузьменко Андрій, Добросмислова Дар’я, Зайцева Наталія;
  • за високі наукові досягнення, активну громадську позицію та вагомий внесок у реалізацію волонтерського руху СумДУ: Осадчий Артем;
  • за високі наукові досягнення: Лидзар Яна, Тарасенко Вікторія, Манян Катерина;
  • за активну участь у професійно-трудовій діяльності та роботі за спеціальністю: Сенченко Дарія, Дородько Антон, Гузман Родіон.

Урочистий захід прикрасили випускники своїми сюрпризами – неймовірним виступом Крючек Олесі і веселим номером «Маски». До свята випускників активно долучились студенти другого курсу Статкевич Анна, Гринченко Надія, Жарік Лада, Хорішко Валерія, Янкова Ірина. Дякуємо Вам за чудове свято!

Бажаємо, щоб Ваша спеціальність була справою Вашого життя! Успіхів і професійного зростання!!!