Кампус Сумського державного університету було продемонстровано майбутнім фізичним терапевтам під час екскурсії

Одним з важливих питань, що постають перед студентами-першокурсниками, є можливості самореалізації у різних позанавчальних напрямках. Сумський державний університет пропонує широке коло можливостей розвитку особистості – до послуг студентів численні спортивні споруди та діючі спортивні секції, оснащена сучасним матеріально-технічним обладнанням бібліотека, численні ІТ-підрозділи.

З метою ознайомлення здобувачів з підрозділами університету, кафедрою ФТЕСМ було організовано проведення ознайомлювальних екскурсій. Активну участь у заходах взяли викладачі Грибіниченко А.М., Петренко Н.В., Бабенко Я.А. У бібліотеці СумДУ було проведено вступний інструктаж по роботі з електронним каталогом СумДУ, було продемонстровано цінні екземпляри книг, музей старовинних предметів українського побуту. Після чого здобувачі завітали до студентського центру «Лелека», завдяки адміністрації закладу студенти та співробітники, які мають дітей, можуть на певний час віддавати їх під нагляд дипломованого педагога.

Також, наші студенти відвідали спортивні споруди, розташовані у головному кампусі університету, були вражені тим, що басейн, незважаючи на складний час, працює з клієнтами, функціонують секції з плавання. Крім цього, відвідувачі завітали до центру пляжного волейболу, унікальному в державі підрозділі, де молоді волейболісти-олімпійці можуть цілорічно проходити тренування. Також, до послуг студентів лижна та водно-веслувальна бази, найбільший в державі легкоатлетичний манеж, університетська клініка, студентський табір «Універ». Всі побачили наживо, що наш університет дбає про добробут та дозвілля студентів.