Вебінар «Психологічна підтримка пацієнтів та членів їх сімей в умовах війни»

У рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)» 8 вересня 2022 року відбувся черговий вебінар, організований кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету «Psychological support for patients and their families during the war». На вебінарі учасники прослухали виступи доктора психологічних наук, професора Улунової Г.Є та кандидата психологічних наук, доцента Коляди Н.В. Родзинкою виступу були практичні рекомендації фізичним терапевтам щодо роботи з пацієнтами та психологічної самопідтримки.

Дякуємо викладачам кафедри психології, політології та соціокультурних технологій і сподіваємося на подальшу співпрацю.

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»