Черговий вебінар у рамках проєкту Еразмус + Rehab

26 серпня відбувся черговий вебінар Сумського державного університету «Механотерапія при бойових пораненнях спинного мозку» у рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)».

На вебінарі учасники ознайомилися із теоретичними засадами механотерапії, сучасними тренажерами, що успішно застосовуються на теренах України у реабілітаційних центрах і клініках. Про це була доповідь кандидата біологічних наук, викладача кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Валентини Войтенко.

Ольга Ситник, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини представила до уваги власний досвід застосування механотерапії у довготривалому реабілітаційному періоді пацієнта із кульовим пораненням в області спинного мозку. Застосування терапевтичного апарату THERA-Trainer tigo дозволило отримати позитивні результати у реабілітації пацієнта на візку. Слід зазначити, що THERA-Trainer tigo придбано за кошти цього проєкту.

Технічну підтримку традиційно було надано Центром комп’ютерних технологій СумДУ.

Дякуємо усім учасникам та організаторам за інформативний і актуальний вебінар.