Не зважаючи на літо, ми працюємо і 12 серпня 2022 року відбувся черговий вебінар у рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)». Вебінар «Рання реабілітація постраждалих від бойової травми периферичної нервової системи», організований Сумським державним університетом, викладачами кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Навчально-наукового медичного інституту. Технічну підтримку було надано Центром комп’ютерних технологій СумДУ.

Було запрошено спікерів з кафедри нейрохірургії та неврології Навчально-наукового медичного інституту Аллу Юрченко, к.мед.н., доцента  та Олександра Циндренко, лікар-нейрохірурга Сумської обласної клінічної лікарні і аспіранта цієї кафедри. Модерацію заходу здійснювала професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Ольга Єжова. Спікери розглянули питання будови й функцій периферичної нервової системи, симптоми ураження периферичних нервів верхньої та нижньої кінцівки, основи ранньої реабілітації при пораненнях периферичної нервової системи. Олександр Циндренко поділився власним досвідом лікування та ранньої реабілітації таких осіб. Кейси викликали найбільший інтерес в учасників цього вебінару.

Дякуємо нашим спікерам Аллі Юрченко та Олександру Циндренко, нашій технічній підтримці Андрію Півню і усім учасникам.

Сподіваємося, що такі вебінари стануть традицією і продовжаться вже як літня школа СумДУ з фізичної терапії і по завершенню проєкта.

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»