Спільно з Львівським державним університетом фізичної культури проведено вебінар у рамках проєкту ЕРАЗМУС+ REHAB

4 серпня 2022 року відбувся вебінар «Аналіз КРОК2 для спеціальності 227: результати, типові помилки та шляхи поліпшення питань», що був організований спільно Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського, Центром тестування при МОЗ України та Сумським державним університетом. Захід проходив в рамках проєкту ЄС Еразмус+ REHAB «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні».

З доповідями виступили професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК Катерина Тимрук-Скоропад, в.о. завідувача кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК доцент Любов Ціж, професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини СумДУ Ольга Єжова.

Доповідачами розглянуто питання нормативно-правових аспектів, аналіз програми та результатів КРОК2 для спеціальності 227, а також аналіз питань КРОК2 та шляхи їх удосконалення.

Зацікавленість заходом, актуальність висвітлених питань, активна дискусія серед усіх учасників, а це переважно професори, доценти та викладачі закладів вищої освіти України, які здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 227 – Фізична терапія, ерготерапія, показали, що сьогодні є надзвичайно важливо проводити такого роду вебінари, для аналізу, розробки та вдосконалення тестових завдань КРОК для нашої спеціальності.

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»