Перемога студентки 3 курсу Анастасії Торкіної у ІІІ Всеукраїнському творчому конкурсі для студентської молоді “Здорова дитина-здорова нація”

Робота студентки Анастасії Торкіної посіла призове 3-тє місце у 2-му етапі Всеукраїнського конкурсу “Здорова дитина-здорова нація”, що пройшов минулого тижня у Глухівському національному педагогічному університеті ім. Олександра Довженка. Науковий керівник студентської роботи проф. Юрій Атаман.

Кафедра приділяє велику увагу науково-дослідній роботі студентів, зокрема щороку наші здобувачі публікуються у матеріалах наукових конференцій, статтях у фахових виданнях. Під час навчання студенти отримують навички з проведення літературного пошуку, заохочується використання монографій, наукових статей при самостійній роботі, при підготовці до занять та підсумкових контролів.