Кафедра продовжує надавати лікувально-реабілітаційні послуги широким верствам населення і в літній період

Незважаючи на тяжку ситуацію в країні колектив кафедри продовжує надавати послуги з фізичної терапії. Нашим співгромадянам пропонуються лікувально-реабілітаційний, класичний масаж, кінезіотейпування, лікувальна гімнастика, апаратна фізіотерапія, кінезіотерапія з застосуванням найсучаснішого реабілітаційного обладнання, розробка та супровід індивідуальних реабілітаційних програм після перенесеного інфаркту головного мозку, при інших неврологічних порушеннях, проблемах суглобів, кісток, хребта, після тривалої іммобілізації, консультація спортивного лікаря, реабілітація спортсменів після травм, при хронічних ушкодженнях опірно-рухового апарату.

Контактні телефони: +38(099)3630171, +38(097)6456946.

Час роботи:

Пн – Пт: 8.00-16.30 (за попередньою домовленістю до 20.00).