Атаман Ю.О. і Єжова О.О. лауреати конкурсу «Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ»

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини вітає Атамана Юрія Олександровича і Єжову Ольгу Олександрівну – лауреатів конкурсу «Кращі науково-педагогічні працівники CумДУ» за результатами 2022-2023 н.р.!

Щорічно Сумський державний університет з метою стимулювання науково-педагогічних працівників до безперервного саморозвитку для підвищення власних компетентностей та забезпечення постійного зростання кадрового потенціалу проводить конкурс «Кращі науково-педагогічні працівники CумДУ». За підсумками 2022-2023 н.р. серед 57 учасників університету кафедра отримала двох призерів (наказ ректора No1090-І від 13.12.23 р. та на підставі рішення робочої комісії від 26.12.2023 р.). Викладацький колектив вітає Юрія Олександровича і Ольгу Олександрівну і зичить їм подальших творчих успіхів!!!