Ситник О.А., Атаман Ю.О., Бріжата І.А. переможці конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ» 2023р.

З метою стимулювання педагогічних і науково-педагогічних працівників університету до створення нових та поширення сучасних форм і методів навчання для забезпечення високого рівня якості освіти в СумДУ щорічно проводиться конкурс «Педагогічні інновації СумДУ». Правила проведення конкурсу визначені Положенням про конкурс «Педагогічні інновації СумДУ», яке затверджено наказом ректора No 0493-І від 26.06.2019 р. У 2023 році на конкурс було подано 35 проєктів, як від авторських колективів, так і від окремих осіб. Загалом активність у конкурсі виявили 63 особи із 21 кафедри усіх інститутів/факультетів.

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії і спортивної медицини представила 2 конкурсні роботи: «Телереабілітація – актуальний метод навчання магістрів спеціалізації фізична терапія», підготували Ситник О.А., Атаман Ю.О., Бріжата І.А. і «Доповнена реальність у навчанні студентів спеціальності «Терапія і реабілітація», підготували Ситник О.А., Єжова О.О.

Перемогу отримав проект «Телереабілітація – актуальний метод навчання магістрів спеціалізації фізична терапія».

Шляхом впровадження телереабілітації в навчальний процес у студентів підвищується рівень практичної підготовки та клінічного мислення. Спостерігаючи за проведенням сеансу телереабілітації вони набувають сучасних навичок в роботі з пацієнтами. Здобувачі відпрацьовують практичні навички, а в процесі дискусійного обговорення діляться своїми думками і напрацюваннями. Впровадження доповненої реальності в навчальний процес студентів бакалавратури і магістратури продемонструє особливості роботи на сучасному реабілітаційному обладнанні і буде сприяти формуванню практичних навичок.

Телереабілітація і доповнена реальність – інноваційні методи навчання студентів. Їх необхідно широко застосовувати в практикоорієнтованих дисциплінах здобувачів першого і другого рівня вищої освіти спеціальності 227 Терапія та реабілітація для осучаснення освітньої програми.

Викладацький колектив вітає Ольгу Андріївну, Юрія Олександровича і Ірину Анатоліївну і бажає їм подальших творчих ідей і можливостей для їх реалізації!