Атестаційні заходи з гідрокінезотерапії в СумДУ

Протягом І семестру 2023-2024 навчального року щотижнево студенти 2-го курсу проходили практичну підготовку з гідрокінезотерапії у басейні університету. Під час занять майбутні фізичні терапевти опанували різні методики з реабілітації та оздоровлення пацієнтів різних вікових груп і з різними нозологіями.

Студенти засвоїли теоретичну складову дисципліни, навчились розраховувати ЧСС та відповідно до цього дозувати навантаження, розробляти індивідуальні реабілітаційні програми; сформували практичні навички правильного виконання рухів у водному середовищі.

Якісним завершенням вивчення дисципліни є висока  оцінка на підсумковій атестації та бажання студентів реалізовувати знання і вміння в професійній практичній діяльності.

Доцент кафедри ФТЕСМ  Ірина БРІЖАТА