Представники кафедри мають можливість проходити сертифіковані курси з надання першої медичної допомоги в бойових умовах

Аспірант кафедри Кирило Гортинський разом з іншими представниками навчально-наукового медичного інституту пройшов курси з надання першої допомоги пораненим в умовах бойових дій. Навчання було організовано Сумською державною військовою адміністрацією та відбувалося  у Сумах 5-6 липня. Зазначені курси дають можливість заринутися в практичні аспекти надання медичної допомоги в умовах небезпеки для життя медика і постраждалого.
Розглядалися питання зупинки гострої кровотечі, надання допомоги з пораненням голови та шиї, порушеннями опірно-рухового апарату, проникаючими порожнинними ушкодженнями тощо. Кожен мав можливість виконати практичні навички, отримати відчуття від накладення давлячої пов’язки та джгута. Кожному слухачу, хто успішно склав підсумковий залік, були надані відповідні сертифікати.