Випускники-бакалаври спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія” поповнили лави фахівців-професіоналів

У Сумському державному університеті тривають випуски здобувачів освіти. 1 липня відбулася церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».
Розділили з випускниками урочисту мить батьки, викладачі, адміністрація закладу, представники установ-партнерів.
З теплими словами привітань та побажань успіхів у професії до фізичних терапевтів звернувся ректор СумДУ Василь КАРПУША. Він наголосив, що компетенції, здобуті під час навчання, неодмінно стануть опорою кар’єрного зростання, яке гарантує диплом СумДУ – одного з провідних ЗВО України. А набута учасниками свята спеціальність дуже потрібна сьогодні країні, її захисникам.
Ректор також взяв участь у почесній місії вручення дипломів.  Цього року їх отримали 57 випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» навчально-наукового медичного інституту. Загальна кількість випускників 2022 року у Сумському державному університеті становить більше 1100 осіб, з них понад 800 – здобували освіту за денною формою навчання і майже 300 – навчалися заочно.
До речі, з нового навчального 2022 року у СумДУ розпочинається підготовка магістрів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я». Умовою для вступу на навчання є наявність ступеня бакалавра (або магістра) будь-якої спеціальності, не обов’язково з галузі знань «Охорона здоров’я».