Вебінар «Організація медико-реабілітаційної допомоги потерпілим під час їх масового надходження до лікувального закладу та психологічний супровід хворих та їх сімей» у рамках проєкту REHAB

22 червня 2022 р. відбувся вебінар «Організація медико-реабілітаційної допомоги потерпілим під час їх масового надходження до лікувального закладу та психологічний супровід хворих та їх сімей», який організований у рамках проєкту REHAB Тернопільським національним медичним університетом імені І.Я.Горбачевського.

Слухачі долучилися до доповідей проф. Гудими А.А. «Психологічні аспекти організації і надання медичної допомоги при масовому надходженні постраждалих у лікувальний заклад», проф. Венгер О.П. «Психічна травма: вплив та наслідки», проф. Мисули Ю.І. «Сучасне розуміння посттравматичного стресового розладу», канд. психолог. наук Гусєвої Т.П. «Психологічний супровід сімей внутрішньо переміщених осіб».

Викладачі і студенти Сумського державного університету вдячні організаторам за надзвичайно актуальний і корисний в умовах військового стану вебінар.

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»