На засіданні Вченої ради університету к.м.н., доцентку, старшу викладачку кафедри Галину ОЛЕЩЕНКО нагороджено дипломом переможниці конкурсу “Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU”. Робота Галини Павлівни Огляд пацієнтів за допомогою пристрою TytoHome в умовах дистанційного навчання студентів медичних спеціальностей посіла 1-е місце у номінації “Доступ до віддаленого обладнання та віртуальних лабораторій, використання існуючих програмних продуктів”.

Олещенко Г. подавала свою роботу на конкурс ще у 2021 році, проте через повномасштабне вторгнення рф конкурс було перенесено. А у 2023 році проводилося оцінювання робіт, поданих протягом двох років. Не дивлячись на подвійну кількість заявок, роботу визнано кращою в номінації (відео за посиланням).

Застосування інноваційних технологій у навчанні було актуальним як під час епідемії коронавірусної інфекції, так і в умовах повномасштабної війни.

Вітаємо Галину Павлівну із перемогою в конкурсі та бажаємо подальших здобутків у науковій та навчально-методичній роботі!