Кафедра взяла активну участь у дні відкритих дверей СумДУ

Близько  200 майбутніх абітурієнтів завітали до затишних стін нашого університету з метою познайомитися з майбутніми перспективами навчання. Кафедра фізичної терапії, ергтерапії та спортивної медицини представляла спеціальність 227.01 Терапія та реабілітація (спеціалізація “ФІзична терапія”) як для майбутніх бакалаврів, так і магістрів. В заході взяли активну участь доценти Бріжата І.А. та Ситник О.А., асистенти Шевець В.П. та Войтенко В.Л.

В корпусі КА-3 СумДУ випускникам шкіл міста були запропоновані конкурси по визначенню сухожильних рефлексів, проведенню тейпування суглобів, виконанню вправ з м’ячем для фітнесу. Всі учасники отримали масу вражень та можливість неформально поспілкуватися з викладачами, дізнатися про спеціальність, можливості подальшого працевлаштування.

Захід продовжився для бажаючих ознайомчою екскурсією у приміщення кафедри, були продемонстровані матеріально-технічні можливості підрозділу. Свою вправність та обізнаність продемонстрували наші здобувачі Хоменко Володимир, Штепа Софія, Єременко Дмитро, Матвієнко Артем, Нагорний Артем, Худоба Ігор, Чаленко Катерина, Мєлєшко Карина, Антоненко Дмитро, Садовий Вадим, Пісна Катерина, Рудік Анна, Масюк Адріана, Бондаренко Альона, Гуцал Єлизавета . Щиро радіємо, що скоро медичні кадри нашої улюбленої держави поповняться фахівцями, яких так не вистачає – фізичними терапевтами. А поки, бажаємо нашій молоді успішного навчання і незабутніх студентських років!