Лебединська лікарня імені лікаря К.О. Зільберника запрошує фахівців до своєї когорти професіоналів

Кафедра фізичної терапії і спортивної медицини активно співпрацює з роботодавцями Сумського регіону та інших територій. 13.02.2024 о 16.00 в он-лайн форматі відбулась профорієнтаційна зустріч студентів випускних груп бакалавратури і магістратури Навчально-наукового медичного інституту з директором КНП “Лебединська лікарня імені лікаря К.О.Зільберника” ЛМР ШЕПІЛЬ ВЛАДИСЛАВОМ МИХАЙЛОВИЧЕМ. Директор розповів про перспективи працевлаштування фізичних терапевтів, лікарів ФРМ, сімейних лікарів та спеціалістів інших медичних галузей, завірив про підтримку фахівців-початківців, запросив відвідати лікувальний заклад.

Варто зазначити, що студенти ОП 227 Терапія і реабілітація проходять практику в цій лікарні і його керівництво надає позитивні відгуки що до їх відношення до професійних обов’язків фізичного терапевта.