Клінічна практика студентів магістратури ІІ курсу за професійним спрямуванням на базі КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Дружня команда майбутніх фізичних терапевтів у складі студентів-магістрів ІІ курсу Босого Максима, Комоси Максима, Плута Богдана, Бєльської Вікторії, Красновид Катерини, Макарчук Алли, Білоконь Руслана, Чепурухіна Павла, Губар Владислава проходе клінічну практику за професійним спрямуванням на базі КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня».

Відділення ФРМ в КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» включає безліч новітніх кабінетів кінезіотерапії з сучасним обладнанням, а саме: підвісна система для ранньої вертикалізації пацієнтів, апарати для розробки суглобів верхніх та нижніх кінцівок, реабілітаційна клітка, дошки Євмінова, столи для фізичної терапії із регулюванням по висоті, спеціальні тренажери (велоергометри, бігові доріжки, орбітрек, степ платформа, фітнес станція та ін.).

Під контролем клінічних супервізорів вони надають реабілітаційні послуги пацієнтам різних вікових груп з наслідками неврологічних, ортопедичних, ревматологічних порушень, хвороб дихальної системи, травного тракту, сечостатевої систем, після оперативних втручань, які потребують комплексу відновних заходів – для відновлення працездатності хворих, попередження їх інвалідності та повернення до активного способу життя.

Практика відбувається в кабінетах кінезіотерапії, ерготерапії, механотерапії, масажу, фізіотерапевтичних послуг та гідрокінезіотерапії.

Протягом проходження практики студенти покращують свої практичні навички при роботі з новітньою апаратурою, складання програм фізичної терапії, співпраці з усіма членами міждисциплінарної команди, складання комплексів кінезіотерапії, лікувального масажу та індивідуальних планів реабілітаційних втручань.