Студентка групи ФР-001 Дарина Логвиненко виступила на Х Всеукраїнській науково-практичній конференції в університеті ім. Бориса Грінченка

Вітаємо Логвиненко Дарину студентку ФР-001 і її керівника Ситник Ольгу доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини з он-лайн виступом на Х Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи».

Конференція була присвячена реалізації інноваційних підходів до фізичного виховання і рухової активності різних верств населення, дослідженню актуальних тенденцій в спортивній діяльності та впровадженню здоров’язбережувальних технологій у сучасному науковому просторі. Дарина представила доповідь на тему «Фізична терапія підлітків зі сколіозом 1-2 ступеня». Бажаємо молодому науковцю і її керівнику подальших цікавих напрацювань і професійного розвитку.

З тезами можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/plzzs

Логвиненко Д., Ситник О. Фізична терапія підлітків зі сколіозом 1-2 ступеня. Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи: матеріали Х Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції. 15 грудня, 2023 р., Київ / Київ. Ун-т імені Бориса Грінченка; за заг. ред. О. В. Ярмолюк. К.: Київ. ун-т імені Бориса Грінченка, 2023. С. 480-483.