На кафедрі відбувся профорієнтаціний захід – день відкритих дверей

9 березня, хоч і субота, виявився дуже продуктивним днем! Викладачі нашої кафедри приймали гостей: групу учасників підготовчих курсів – випускників м.Суми і Сумської області. Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями роботи фізичних терапевтів в сучасних умовах. Наші викладачі провели майстер-класи в лабораторіях кафедри, оснащених потужною матеріально-технічною базою, залучили майбутніх студентів в реабілітаційний процес. Гостини відбулися цікаво і корисно. Дякуємо всім школярам, які долучилися до інтерактиву і виявили сміливість відчути на собі дію сучасного реабілітаційного обладнання.

На спільну викладачів та випускників зазначені заходи є надзвичайно корисними, мають просвітницьку спрямованість, оскільки дозволяють ширше подивитися на фізичну терапію. Зазначена спеціальність отримала стрімкого розвитку в звзяку з трагічними подіями в державі, більшість закладів охорони здоров’я відчувають критичну нестачу підготовлених фахівців.