Цікаве з життя наукової студентської спільноти фізичних терапевтів нашої кафедри!

Наукова студентська спільнота кафедри фізичної терапії, ерготерапії і спортивної медицини цікаво і корисно відмітила перший день весни, зібравшись на засідання студентського наукового гуртка 1 березня 2023 року.

Порядок денний:

1. «Реабілітація та протезування українців в Україні» ‑ сучасні практики Melchior Bachelard спеціаліста з реабілітації пацієнтів з ампутацією. Доповідачі Сас Сергій, Ситник Олег (ФР-м 302).
  2. Практичний досвід фізичного терапевта в Німеччині, місто Bad-Abbach, клініка Asklepios Klinikum Bad Abbach, відділення «Ортопедія та ревматологія». Доповідач Лисенко Катерина ФР-м 302.
  3. Механотерапія при бойових пораненнях спинного мозку – досвід в Україні і світі. Доповідач Путієнко Олександра ФР-002.
  4. Студентські конференції в СумДУ: «ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ» і «BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV», як підготувати тези і доповіді.
  5. Різне.

Цікаво було слухати про відвіданий студентами-магістрантами Сергієм Сасом і Олегом Ситником семінар, присвячений реабілітації пацієнтів з ампутаціями, який відбувся 21-22 лютого у Львові в реабілітаційному центрі «Незламні». Приємно було дізнатися, що наша студентка Катерина Лисенко за власною ініціативою переймала досвід фізіотерапевтичної діяльності в Німеччині, долучаючись до відновлення пацієнтів після оперативного втручання на сучасному обладнанні. Корисно було прослухати доповідь про засоби механотерапії в роботі з пацієнтами після бойових поранень спинного мозку, підготовлену Олександрою Путієнко.

Всім доповідачам велика подяка за активну участь у засіданні наукового гуртка, знання – це сила, знання дає поштовх до нових ідей, до професійного розвитку!