СумДУ з профорієнтаційним дружнім візитом у коледжі м.Прилуки

29 лютого делегація від Сумського Державного університету відвідала місто Прилуки Чернігівської області у складі Гриненко Віталія Вікторовича заступника директора регіонального центру дистанційного навчання з навчальної роботи; Скорби Олега Анатолійовича доцента кафедри бухгалтерського обліку і оподаткування; Ситник Ольги Андріївни, доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини. В цьому місті зосереджено три коледжі, куди і завітали наші представники – Прилуцьке медичне училище, Прилуцький агротехнічний коледж, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І.Я.Франка; також було відвідано і Прилуцький міськрайонний центр зайнятості.

Комунальний заклад «Прилуцький фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради – один з найстаріших навчальних закладів області, в якому готують фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем фаховий молодший бакалавр, напрямами підготовки: 22 Охорона здоров’я, 223 Медсестринство, ОП «Лікувальна справа» і ОП «Сестринська справа». Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І.Я.Франка готує фахових молодших бакалаврів за спеціальностями дошкільна, початкова, середня освіта. В Прилуцькому міськрайонному центрі зайнятості пропонують отримати ваучер на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації).

Всім потенційним абітурієнтам було представлено інформацію про СумДУ, надані відповіді на запитання щодо особливостей вступу, можливої допомоги в створенні електронного кабінету вступника, супроводу абітурієнтів, перелік спеціальностей та освітніх програм за якими оголошується прийом випускників коледжів/технікумів на перший курс зі скороченим терміном навчання за ступенем бакалавра.

Дякуємо керівництву навчальних закладів і міськрайонному центру зайнятості за співпрацю!