НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОФЛАЙН І ПІД ЧАС ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ

Дотримання безпекових заходів є пріорітетом при роботі зі студентами, тому в умовах війни офлайн навчання є можливим тільки при наявності укриттів-бомбосховищ. Бомбосховища мають відповідати ряду вимог, зокрема мають бути достатньо просторими та глибокими, має здійснюватися забезпечення світлом, інтернетом, санвузлами і т.п.

В Сумському державному університеті облаштовані сховища, які дають йому можливість працювати в безперервному режимі. Особливо це є важливим для забезпечення навчального процесу в очному форматі, тому що студенти та батьки мають бути впевненими у своїй безпеці. Перевагою укриттів в СумДУ є їхня просторість, облаштованість меблями, достатнім освітленням, інтернет-зв’язком, працюють санітарні кімнати. Можливістю продовжувати заняття під час повітряних тривог активно користуються викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини. Всі учасники освітнього процесу розуміють, що незручності тимчасові і сподіваються на найшвидшу перемогу нашої держави.