СТУДЕНТИ 2-ГО КУРСУ ПРАЦЮВАЛИ З КАРДІОХІРУРГІЧНИМИ ХВОРИМИ У ВІДДІЛЕННІ РЕАНІМАЦІЇ КАРДІОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ

Важливою частиною успішного заствоєння матеріалу з фізичної терапії є робота безпосередньо з пацієнтами. Окрім навчання разом з персоналом відділення під час виробничої практики, на кафедрі практикуєть періодичне проведення занять в різних лікувальних закладах. Зокрема, відомо, що кардіологічна реабілітація є важливим напрямком роботи фізіотерапевта, оскільки серцево-судинні хвороби продовжуюь посідати провідне місце в захворюваності дорослих людей, при цьому чинять негативний вплив на функціонування і життєдіяльність людини.
    За домовленістю з адміністрацією Сумського обласного кардіологічного диспансеру, студенти-реабілітологи мали можливість взяти участь у роботі відділення реанімації, було продемонстровано обсяг роботи фізичного терапевта з хворими після інфаркту міокарда та стентування коронарних судин. Зазначений спеціаліст є одним з провідних у мультидисциплінарній команді, він виконує одночасно і роль ерготерапевта, психолога та надає дієтичні рекомендації.  Студенти отримали корисний досвід по веденню документації, заповненню історій хвороб, поради від фахівців-практиків.