Колектив проводить активну профорієнтаційну роботу

Враховуючи обставини останніх місяців потенційні абітурієнти опинилися в ситуації невизначеності та складних психологічних умовах підготовки до вступу.
Навіть у таких відносно спокійних областях, як Сумська, є утрудненим навчальний процес, доступ до безпосереднього спілкування з учителями та однолітками, а також бібліотек, спортивних, творчих секцій тощо. Все це обтяжується складністю аналізу ринку праці, непередбачуваністю запитів суспільства в залежності від характеру перебігу бойових дій, економічної ситуації в цілому. Є всі підстави вважати, що галузь знань 22 Охорона здоров’я буде однією з найбільш популярних у найбільші роки, перш за все за рахунок великого попиту на таких фахівців.
Не викликає сумніву те, що спеціальність 227 “Фізична терапія, ерготерапія” була, є і буде затребуваною у пацієнтів у будь-який час. Навіть у мирний час клієнтами фізичних терапевтів могла бути кожна друга доросла людина, проте в умовах складності доступу до повноцінної медичної допомоги, великої кількості травмованих пацієнтів, збільшення вартості фармакотерапії попит на фізіотерапевтичні програми буде безперечно зростати. Завданням співробітників кафедри є висвітлення особливостей спеціальності молодим людям, які планують вступати до закладів вищої освіти, її переваг та практичної значущості.
З цією метою кафедрою проводяться онлайн зустрічі з потенційними абітурієнтами, зокрема такі було проведено з представниками 2-ї та 15-ї шкіл міста Суми,  Новгород-Сіверського та Шосткинського медичного коледжів. З метою постійного консультування створено телеграм-канал http://surl.li//btmhv , телефон відповідального секретаря приймальної комісії: 0994581857.