Відкритим заняттям, важливому інструменту контролю якості викладання, на кафедрі приділяється особлива увага

Традиція проведення відкритих занять на кафедрі фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини продовжується. Дуже корисно переймати досвід колег, які демонструють не просто практичні навички, а й діляться власним досвідом, власними надбаннями своєї практичної діяльності. Потужна матеріально-технічна база кафедри, а також лікарень, де проходять практичні заняття наших студентів, допомагають йти в ногу з часом.

Після проведення заняття проводиться дружна бесіда, під час якої викладачі діляться враженнями від заняття, дають цінні коментарі та поради. Зауваження та пропозиції заносяться у журнал відкритих занять, їх проведення є корисним для всіх залучених членів академічної спільноти. На фото – наші викладачі-практики Томин Любові Василівні (Клінічна лікарня святого Пантелеймона СМР) та Степаненко Олександр Сергійович (кафедра фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини ННМІ) проводять змістовні, сучасні практичні заняття.