ЗУСТРІЧ З ГАРАНТОМ ОП “ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ” – ВАЖЛИВА ЧАСТИНА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ

Отримання пропозицій, скарг, зауважень – важлива складова забезпечення високої якості підготовки кадрів, оскільки дає можливість вчасно вносити відповідні зміни та оцінювати ефективність виконанної роботи по досягненню програмних результатів навчання. Гарантами кафедри Войтенко В.Л. (І освітній рівень) та Ситник О.А. (ІІ освітній рівень) на постійній основі проводиться збір інформації стосовно різних аспектів реалізації вказаних програм. На постійній основі проводиться збір інформації з соціальних мереж (фейсбук, телеграм), здобувачі поінформовані про можливість надання зауважень та пропозицій на корпоративні скриньки гарантів: v.voitenko@med.sumdu.edu.ua та o.sytnyk@med.sumdu.edu.ua , поштову скриньку кафедри fizreabilit@med.sumdu.edu.ua , можуть звертатися до викладачів, завідувача кафедри, деканату, студентського самоврядування, адміністрації університету та ректора.

Окрім розмови зі здобувачами гаранти проводять опитування про стан реалізації програми в поточному семестрі, збирають зауваження, проблеми, побажання, що виникли у здобувачів, батьків, всіх зацікавлених осіб.

Чергова “Зустріч з гарантом” відбулася в минулу п’ятницю 19 травня, питаннями, що хвилювали здобувачів були можливості позанавчальної діяльності, навчання на військовій кафедрі, перспективи навчання у офлайн форматі та інше. На загальну думку учасників зустріч вийшла конструктивною та цінною для всіх учасників.