Наші студенти – активні учасники наукових конференцій

Вітаємо Логвиненко Дарину, студентку ФР-001 з участю в VII Міжнародній інтернет-конференції 17-18 жовтня 2023 «Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров`я людини», організованою в УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО, ННІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ. Вона представила доповідь “МЕТОДИ ОБСТЕЖЕННЯ ОСІБ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ ЗІ СКОЛІОЗОМ 1-2 СТУПЕНЯ”.  Науковий керівник Ситник Ольга – доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини. Важливо зазначити, що незважаючи на несприятливі умови до наукової діяльності, наші студенти продовжують представляти свої наукові здобутки на міжнародних конференціях.

Колектив кафедри бажає подальшого розвитку в науковій діяльності всім нашим студентам.